Color Stacks

Ücretsiz Bulmaca Oyunları
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 37,1 MB
  • Version 1.2
  • Dil İngilizce
  • Firma Appsolute Games LLC
Sinir edici gereksiz sınırlamalar,kısıtlamalar olmadan istediğiniz kadar düşünüp hareket etme lüksüne sahip olarak keyif ile oynayabileceğiniz türden bir bulmaca oyunu.

 Color Stacks, iOS platformuna özel çıkış yapan minimalist bulmaca oyunları arasında. 4x4 tabloda renkli karelerle baş başa bırakan oyunda hamle veya süre gibi sinir edici, gereksiz sınırlamalar ? kısıtlamalar yok. İstediğiniz kadar düşünüp hareket etme lüksüne sahipsiniz.

 Kafa yoran, düşünmeye zorlayan bulmaca oyunlarını seviyorsanız Color Stacks?i kaçırmayın derim. Hem iPhone hem de iPad?de rahat oynanış sunuyor. Kaydırmaya dayalı ilerleme ile her yerde oynanabilecek tarzda, vakit geçirmek için birebir bir oyun.

 Oyunda ilerleyebilmek için üst üste dizili renkli kareleri boş alanlara açmanız gerekiyor. Kırmızı, mavi, sarı, yeşil renkte kareleri noktacıkların bulunduğu alanlara dilediğiniz şekilde açabiliyorsunuz. Oyunun zorluğu noktada ortaya çıkıyor. Kareleri açtıktan sonra dikey veya yatay fark etmeksizin mavi kutucukların oluşması gerekiyor. Mavi kutucuklar diğer kapalı kutuları açmanız için alan sağlıyor. Tabloda hiç kutu açamayacak yer kaldığında da oyun sonlanıyor.

Daha Fazla Göster
Color Stacks indir